PS4 Türkçe YAMA Dear Esther: Landmark Edition PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Dear Esther: Landmark Edition PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,158 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 33 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Dear Esther: Landmark Edition PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nomadcolossus

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,318
26,579
113
Dear Esther: Landmark Edition PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Sevgili mcpsp üyeleri, Dear Esther: Landmark Edition PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Oyunun çevirisi KUSURSUZAKINCI, TANSHAYDAR ve SPECTER tarafından yapılmıştır. Emeklerinden dolayı kendilerine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yama ile uyumlu olan oyun linkini de arşiv dosyasının içine ekledim. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dilerim. :)

Patch kousunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark. :)

Oyunu upload edip paylaşan hako @hako 'ya sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. İyi ki varsın hako :)

TÜRKÇE ÇEVİRİ
KUSURSUZAKINCI
TANSHAYDAR
SPECTER

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
900
1,549
93
Üstad dur bir soluklan. Yamaları paylaştın mı tam paylaşıyorsun ha :) Şaka bir yana Çağ keşke hep böyle aktif olsan :) Tabii sen de haklısın. İlla ki işin gücün var lakin şunu unutma sen olmasan halimiz yaman :) Türkçe yamalar resmen senin sayende ikinci baharını yaşıyor :)

Anlaşılan bu aralar "AA" oyunlar (Abzû, Moons of Madness vs.) klasmanında çalışıyorsun :) Senden büyük yamalar (Batman Arkham City) beklerken bu tarz oyunları oynamak gerçekten hoş oluyor. Açık dünya oyunları arka arkaya oynadığımızda nasıl ki sıkılıyorsak (Bkz: Ubisoft oyunları :)) şahsen ben bu tarz oyunları da arka arkaya oynayamıyorum. Ancak sayenizde Türkçe yamayı yine de arşive ekliyoruz. Zamanı geldiğinde sandıktan çıkarıp bu güzel oyunları Türkçe dil desteği ile deneyimliyoruz.

Dear Esther, bir yürüme simülasyonu. Ortalama puanlara sahip. Belki ileride Türkçe yaması çıkar diye bu zamana kadar hiç oynamamıştım. İyi ki de oynamamışım. Şimdi sayenizde Türkçe oynayacağım. Fragmanından izlediğim kadarıyla hikaye ağırlıklı bir oyun. İlerledikçe oyunun hikayesi arka planda seslendiriliyor ve metinler bir hayli uzun. Gördüğüm kadarıyla hikayeyi anlamak için kesinlikle İngilizce bilmek gerekiyormuş. Artık bu problem de çözüldüğüne göre şöyle arkamıza yaslanıp oyunun hikayesini tecrübe edip zevkle bitirebiliriz.

Bu paylaşımda emeği geçen başta @Castellanos olmak üzere bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum. Oyunları Türkçe oynamamız için zaman, emek ve çaba sarf eden tüm arkadaşlara selam olsun!

thisrock84

TR YAMA KING
Yönetici
Moderatör
Tem 25, 2008
274
6,924
93
39
Emeğine sağlık Castellanos @Castellanos . İlginç bir oyuna benziyor.

ELVIRuS

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 10, 2018
77
21
8
Bu oyunu PC'de oynamıştım çok kaliteli bir oyundur kendisi. Bir defa da PS4'te zevkle oynarım. Teşekkürler.